20 oktober t/m 1 december 2013

Anderhalve maand van de collage


100 jaar knippen, scheuren en schuiven

20 oktober t/m 1 december 2013

Een actueel eerbetoon aan deze kunstvorm door Anke Roder, Eduard Bezembinder, Ernest Utermark, Flip Drukker, Harm Jan Boven, Hinnie Steenbruggen, Jos Deenen, Maria Jager, Peter Boersma en Wim Jonkman.

Tien kunstenaars presenteren zich met ieder hun eigen karakteristieke interpretatie van de collage. De grote diversiteit in aanpak is opvallend. Dat is dan ook meteen de grote aantrekkingskracht van de collage voor menig kunstenaar.

De expositie wordt op zondag 20 oktober om 16.00 uur geopend door Flip Drukker, beeldend kunstenaar.

Klik hier voor de uitnodiging in pdf formaat


 

Anke Roder : www.ankeroder.nl

Eduard Bezembinder : www.bezembinder.nl

Ernst Utermark : geen website

Flip Drukker : www.flipdrukker.nl

Harmjan Boven : www.harmjanboven.com

Hinnie Steenbruggen : www.hinniesteenbruggen.nl

Maria Jager : www.mariajager.com

Jos Deenen : www.josdeenen.nl

Peter Boersma : www.hehallo.nl

Wim Jonkman : www.obelisk.uithuizermeeden.nl

 

 

MEER COLLAGES

Galerie With Tsjalling, Oosterstraat 26, toont van 16 oktober t/m 1 december collages van Merijn Hos.

www.withtsjalling.nl

___________________________________________________________________________________